Juhatuse liikmed

Martin Tikk – TMNK Esimees

Õpin Eesti Maaülikoolis keskkonnakorralduse- ja poliitika esimesel kursusel. Vabal ajal veedan aega lähedastega, teen trenni ja püüan palju looduses liikuda. Liitusin Tartumaa Noortekoguga, et oma vaba aja hulka vähendada ning ennast arendada. Soovin, et Tartumaa Noortekogul oleks oma kindel koht Tartumaa noorte elus.

Käti-Eliise Tobre

Õpin Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasiumis. Vabal ajal loen raamatuid ja tegelen spordiga. Liitusin Tartumaa Noortekoguga, sest tahan panustada koolinoorte ellu ja teha huvitavaks ka enda kooli aastad.

Hanna-Greta Mihhailova

Olen 16-aastane ja õpin Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasiumis. Mulle meeldib inimestega suhelda ja uusi tutvuseid leida.

Anni Marii Lepik

Mina olen Anni. Ma olen 18 ja Tartumaa noortekogu liige 2017. aasta suvest. Püüan olla alati positiivne ja naeratav, selleks et   selline olla, elan end välja paberil. Ma käin Tartu Kunstikoolis ja õpin seal 3D-d. Koolivälisel ajal meeldib mulle käia põgenemistubades ja mängida Pokemoni kaarte. Mind võib tihti kohata sädelustega põskedel minu pere või sõprade keskel. Olge positiivsed ja õppige nägema ka teistes positiivsust.

Sille Riin Kuperjanov

May be an image of 2 inimest ja people smilingÕpin Tartus Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasiumis ning töötan kooli kõrvalt. Liitusin Tartumaa Noortekoguga ühel üritusel, sest see tundus põnev. Peale noortekogu liikme olen liige ka folklooriklubis Maatasa, kus tegelen rahvatantsu ja rahvamuusikaga. Nii palju kui vaba aega leidub, kuulan ja tegelen muusikaga ning vahel jõuab kätte ka mõni raamat.

Toetajaliikmed

Rainer Gosberg 

Õpin hetkel TalTech’i Tartu Kolledžis inseneriks. Peale kooli rakendan enda oskusi pottsepana ja teen sporti TÜ ASK’i maadlustrennis. Olen TMNK toetajaliige, nii et panustan nii palju kui saan ja vaja on- kui kätest puudu, aitan leida lahenduse.

 

Miia Uibo

Mulle meeldib väga suhelda ja kõiges kaasa lüüa. Mul on hea tunne, kui oskan paljudel teemadel kaasa rääkida ja seda arendavad palju mu tegevused ja organisatsioonid, millega tegelen.
Puhja koolis olin viimased kaks aastat õpilasesinduse aktiivne liige (lõpetamisel tunnustati).
Üheksandas klassis valiti mind kooli hoolekogu õpilaste esindajaks. Sain seal edukalt hakkama ja olen selle kogemuse eest väga tänulik. On hea rääkida kaasa kooli ja õppetöö arendamise teemadel.
Aasta kogemust on ka Elva gümnaasiumi õpilasesinduses. Ka Elvas valiti mind juba esimesel aastal hoolekokku.
2019 aastal kandideerisin Elva valla noortevolikokku ning sinna ma ka sain. Mind valiti noortevolikogu esimeheks.
Vähemalt viis aastat olen olnud kodutütar
Iseloomult olen ma väga tahtejõuline ja üle kõige armastan ma suhtlemist. Olen rõõmsameelne ja särav isiksus. Ma ei ütle kunagi millelegi uuele “ei”, sest tahaksin osata kõike ja teada kõigest midagi. Mind teeb õnnelikuks see, kui saan kedagi aidata ja toeks olla, ma ei jäta kunagi kedagi hätta nagu seda tänapäeval tegema kiputakse. Julgen avaldada oma arvamust, aga kuulan alati ära ka teise oma. Austan teisi.
Mulle meeldib tegeleda spordiga ja seda olen teinud üsna laialdasel määral- sulgpall, võrkpall, jalgpall, rahvastepall, judo, karate, kergejõustik, ratsutamine, erinevad tatntsustiilid. Ja teiseks kireks on laulmine, millega olen stabiilselt tegelenud alates esimesest klassist. Õppisin mitu aastat klaverit.

<br>Avaleht

<br>Noortekogu

<br>Liikmed

<br>Uudised

<br>Kontakt

<br>Noortefond

<br>Privaatsuspoliitika

Kontakt:

MTÜ Tartumaa Noortekogu

Registrikood: 80284626

Martin Tikk +372.53267516

info@tartumaanoored.ee