Juhatuse liikmed

Martin Tikk – TMNK Esimees

Õpin Eesti Maaülikoolis keskkonnakorralduse- ja poliitika esimesel kursusel. Vabal ajal veedan aega lähedastega, teen trenni ja püüan palju looduses liikuda. Liitusin Tartumaa Noortekoguga, et oma vaba aja hulka vähendada ning ennast arendada. Soovin, et Tartumaa Noortekogul oleks oma kindel koht Tartumaa noorte elus.

Käti-Eliise Tobre

Õpin Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasiumis. Vabal ajal loen raamatuid ja tegelen spordiga. Liitusin Tartumaa Noortekoguga, sest tahan panustada koolinoorte ellu ja teha huvitavaks ka enda kooli aastad.

Täisliikmed

Rene Saareots

Hetkel ei tegele õppimisega, vaid hoopis töötan. Vabal ajal meeldib mulle olla sõpradega ja arvutis mänge mängida. Liitusin Tartumaa Noortekoguga, sest soovisin kuidagi oma vaba aega sisustada ja tahtsin rohkem uusi tuttavaid saada.

Toetajaliikmed

Rainer Gosberg 

Õpin hetkel TalTech’i Tartu Kolledžis inseneriks. Peale kooli rakendan enda oskusi pottsepana ja teen sporti TÜ ASK’i maadlustrennis. Olen TMNK toetajaliige, nii et panustan nii palju kui saan ja vaja on- kui kätest puudu, aitan leida lahenduse.

Meery Mõisa

Mina õpin Eesti Maaülikoolis ettevõtlust ja finantsjuhtimist. Kooli kõrvalt tegelen noortele ürituste korraldamisega, veedan sõpradega aega ning samuti meeldib mulle uusi paiku avastada. Noortekoguga liitusin, sest soovisin saada uusi kogemusi ning proovida enda elus midagi uut.

Endi-Brendon Timofejev

Olen Endi-Brendon vabakutseline elumees. Elu on üks pidu ja pillerkaar. Iga pärl saab alguse tükikese liivaterast.

Mirtel Menind

Õpin hetkel Anna Haava nimelises Pala Koolis. Mulle meeldib vabal ajal tavaliselt tegeleda oma hobidega või veeta aega sõpradega. Ma liitusin Tartumaa Noortekoguga, sest soovisin proovida midagi uut enda elus ja oma vabaaega huvitavamaks muuta.

Anni Marii Lepik

Mina olen Anni. Ma olen 18 ja Tartumaa noortekogu liige 2017. aasta suvest. Püüan olla alati positiivne ja naeratav, selleks et selline olla, elan end välja paberil. Ma käin Tartu Kunstikoolis ja õpin seal 3D-d. Koolivälisel ajal meeldib mulle käia põgenemistubades ja mängida Pokemoni kaarte. Mind võib tihti kohata sädelustega põskedel minu pere või sõprade keskel. Olge positiivsed ja õppige nägema ka teistes positiivsust.

Karina Galjutin

Minu nimi on Karina, käin 6. Klassis ja saan septembris 13-aastaseks. Mind kirjeldatakse nii: suur anime fänn, enam vähem tark ning pigem ebasotsiaalne. :). Minu lemmikvärv on punane, lemmiksöök riis, lemmikjook maasikapiim, lemmikriietuse värv on must. Mulle väga meeldib kunst, laulmine, keelte õppimine ja kokkamine.

Hanna-Greta Mihhailova

Olen 16-aastane ja õpin Kõrveküla põhikoolis 9.klassis. Mulle meeldib inimestega suhelda ja uusi tutvuseid leida.

<br>Avaleht

<br>Noortekogu

<br>Liikmed

<br>Uudised

<br>Kontakt

<br>Noortefond

<br>Privaatsuspoliitika

Kontakt:

MTÜ Tartumaa Noortekogu

Registrikood: 80284626

Martin Tikk +372.53267516

info@tartumaanoored.ee